Laguna Lena 2023

Pensjonat Laguna w sercu Świnoujścia

CAŁOROCZNY OBIEKT PRZY SAMEJ PROMENADZIE

L

O NAS

W kilku słowach historia pensjonatu

Zapraszamy do pensjonatu „Laguna” w Świnoujściu wybudowanego w 2015r.

Pensjonat położony jest w niezwykle atrakcyjnej miejscowości , zarówno turystycznej, jak i biznesowej. Przepiękne parki w połączeniu z bezkonkurencyjną i najpiękniejszą plażą w całym akwenie morza Bałtyckiego, daje nie tylko ekscytującą podróż, ale niezapomniane wrażenia, które z pewnością zachęcą Państwa do powrotu.

Pensjonat jest udostępniany przez cały rok – tak by można było korzystać z niewątpliwych walorów kurortu o każdej porze roku. Zacisze Parku Zdrojowego oraz lokalizacja tuż przy promenadzie i plaży czynią to miejsce wprost idealnym do wypoczynku i rekreacji.

Oferujemy Państwu kompleksowo wyposażone i nowocześnie urządzone 44 pokoje.

Teren pensjonatu jest atrakcyjnie zagospodarowany: restauracja z ogródkiem , bar rybny, taras z widokiem na morze, sklepik z pamiątkami, sklep spożywczy OdiDo.

Możliwość parkowania pojazdów w podziemnym garażu wielostanowiskowym po uprzedniej rezerwacji – dodatkowo płatnym.

W bezpośrednim pobliżu , w odległości 50m znajduje się nowoczesny obiekt do którego warto się wybrać – Baltic Park Aquapark – www.balticpark-aquapark.pl

WAŻNE INFORMACJE

Pensjonat Laguna

Nasza doba hotelowa trwa od 15:00 do 11:00

Pokoje pensjonatu są sprzątane codziennie w godzinach od 10:00 do 14:00

Recepcja pensjonatu jest czynna 24h/dobę.

Możliwość parkowania pojazdów w podziemnym garażu wielostanowiskowym - 16 miejsc - po uprzedniej rezerwacji – dodatkowo płatnym.